fbpx

İşinize Özel Randevu Uygulaması Sahibi Olarak Gelirlerinizi Nasıl Arttırırsınız?

İşinize Özel Randevu Uygulaması Sahibi Olarak Gelirlerinizi Nasıl Arttırırsınız?

[vc_row pix_particles_check=””][vc_column][vc_column_text]

Tüm dünya, işlerini artık mümkün olan her zaman ve her yerde çevrimiçi sistemler aracılığıyla yapmaya giderek daha fazla uyum sağladı. Nedenini merak ediyor musunuz? Çünkü online sistemler hem verimlilik hem de etkinlik sağlıyor. 

 

Bir işletme sahibi olarak, yalnızca verimlilik eksikliğiyle karşı karşıya kalmazsınız, aynı zamanda manuel olarak rezervasyon alırken para ve müşteri kaybedersiniz. Bununla birlikte, bir çevrimiçi rezervasyon sistemi ile yalnızca işinizi verimli bir şekilde yürütmekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla gelir ve müşteri kazanabilirsiniz. Kulağa çok mu kolay geliyor? 

 

Bunu kanıtlamak için bazı veri destekli istatistiklere bakalım :

 

Bireylerin %94’ünün çevrimiçi randevu seçeneği sunan bir işletmeyi seçme olasılığı daha yüksek.

İşletmeler, çevrimiçi randevu sistemlerini kullanırken ortalama %27’lik bir gelir artışı elde ediyor.

Bazı durumlarda, web sitelerine çevrimiçi rezervasyon sistemleri ekleyen yerel işletmeler gelirlerini %120’ye kadar artırdı.

 

Tüm bu veriler son derce cazip gözüküyor değil mi? Siz de Seans App sayesinde kolaylıkla isminize ve işinize özel bir randevu uygulaması sahibi olabilirsiniz. Daha fazla gelir, daha fazla müşteri ve daha fazla zaman!  

 

Kolay randevu süreci, hızlı gelir üretimi anlamına gelir

 

Potansiyel müşterilerinizin sizden başka yüzlerce seçeneği var. Onlara en başından verdiğiniz deneyim, sizinle devam edip etmeyecekleri konusunda onlara bir yönlendirme sağlar. Başlangıç ​​olarak, eğer sizden randevu almakta zorlanırlarsa, sizinle devam etme ihtimalleri daha düşük olacaktır.  

 

Bir yanıt için saatlerce beklemek veya sesli mesajınıza yönlendirilmek, müşterileriniz için büyük bir engel olacaktır. Randevu planlama yazılımının devreye girdiği yer burasıdır. Gerçek zamanlı uygunluk, herhangi bir cihazdan erişilebilirlik, otomatik iletişim vb. özelliklerin yardımıyla sorunsuz bir randevu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Hizmetlerinizin tüm ayrıntılarını, uygun tarihleri vb. tek bir yerde görünür halde tutmak, bunları sorgulamak için gereken süreyi de azaltabilir. Müşterilerinizin sizden randevu yapmasını basit ve son derece kolay hale getirin. Kimse bu aşamada zor bir deneyim yaşamayı istemez.

Gün boyunca ulaşılabilir olun 

Bir senaryo düşünelim. Randevularınızı telefonla randevu ve müşterinize randevu oluşturmak için randevu defterine bakıyorsunuz. Aynı anda başka bir müşteri sizi arıyor ama telefonunuz meşgul görünüyor. Şimdi, bir düşünelim. Bir randevuyu ayarlayana kadar geçen bu süreç kaç müşterinin kaybına yol açar? 

Bu nedenle, daha fazla müşteri edinme fırsatını asla kaçırmayın. 

İşinize özel bir randevu uygulaması sahibi olduğunuzda danışanlarınızın, müşterilerinizin 7/24 size ve kendilerine uygun bir zamanda randevu oluşturabilmlerine imkan sağlarsınız. İşletmenizi o gün kapattığınızda, öğle yemeğine çıktığınızda ve hatta bir müşteriyle ilgilenirken bile müşteri kazanabilirsiniz. Ayrıca anketler, müşterilerin %35’inin mesai saatleri dışında randevu almayı tercih ettiğini gösteriyor. Online randevu sistemi ile mesai dışı saatlerde de randevularınızı kaçırmazsınız!

Bu 7/24 aktif randevu sistemi ile aynı anda birçok müşteriniz,danışanınız sizden randevu planlayabilir. Planlamalardaki hatalar minimuma düşer ve gerçek zamanlı olarak müsaitlik durumunuz güncellenir.

 

Randevu defterinizin yerini işinize özel bir randevu uygulamasıyla değiştirmeye karar verdiğinizde danışanlarınızın,müşterileriniz sizden istedikleri zaman istedikleri yerden randevu planlayabilir ve böylelikle siz de zaman ve mekan fark etmeden kazanmış olursunuz!

 

Sorunsuz ve güvenli ödemeler sunun 

 

Bir işletme sahibi olarak, müşterinizin randevu alma yolculuğunu sorunsuz hale getirmek işletmeniz için avantajlıdır. Müşterilerinizi,danışanlarınızı mutlu ve memnun tutmak için randevu oluşturma sürecindeki tüm engelleri kaldırmaya çalışın. 

 

Ödeme sistemiyle ilgili bir problem yaşandığında bu size gelir kaybı olarak döner. Müşterilerinize, danışanlarınıza banka kartı veya kredi kartı, nakit ödeme, çevrimiçi ödeme gibi birden fazla ödeme seçeneği sunmak, potansiyel kitlenizi genişletebilir.

 

Aynı zamanda randevularınızı verirken ödemelerinizi de almak randevularınızı da güvence altına alır.

 

Daha az gelinmeyen veya iptal edilen randevu 

 

Gelmeme ve iptaller sadece gelir kaybına değil, aynı zamanda zaman kaybına da neden olur. 

 

Randevu uygulaması ile müşteriler iptal edilen kontenjanı görebilir ve bu boş kontenjanı doldurarak kendileri randevu oluşturabilirler. 

 

Daha önce de belirttiğimiz gibi, randevu oluştururken ödeme almak aynı zamanda müşterileri zaten finansal bir taahhütte bulundukları için gelmeye teşvik edecektir.

 

Bununla beraber, otomatik randevu hatırlatıcıları, randevulara gelmeme durumunu en aza indirmede çok önemlidir.

 

Kolay randevu planlama sistemi

 

Bir ankete göre, müşterilerin %50’si telefon görüşmesi yerine çevrimiçi planlamayı tercih ediyor. Kullanımı kolay randevu planlama uygulaması ile müşteriler, randevularını oluşturmak için herhangi bir iş gücüne ihtiyacınız kalmadan kendi kendilerine randevu oluşturabilirler.

 

Yukarıda bahsettiğimiz aynı ankete göre, 2-9 çalışanı olan küçük işletme sahipleri, ortalama geliri %38 oranında ciddi bir şekilde artırabilir ve sahibi tarafından işletilen işletmeler, bir çevrimiçi randevu sistemi edindikten sonra gelirlerinde %44’lük bir artış elde etti. 

 

Kulağa çok iyi geliyor, değil mi?

 

İşlerinizi kolaylaştırın

 

İşinize özel bir randevu uygulaması sahibi olmanın işinizi son derece kolaylaştıran artıları vardır.

 

Planlanan randevular otomatik olarak takviminize yansır.

Randevular için otomatik hatırlatıcılar vardır.

Ödemelerinizi çevrimiçi alabilirsiniz.

Müşteri verilerinizi kolaylıkla toplayabilirsiniz.

Geri bildirimler elde edebilirsiniz.

Yeniden planlanan veya iptal edilen randevular gibi durumlarda takvim otomatik olarak güncellenir.

 

Hatalı planlanan randevuları en aza indirin

 

Kişi kaynaklı randevu bilgilerini yanlış anlama, yanlış yazma gibi birçok durumdan kaynaklanabilen hataları uygulama üzerinden randevu almak en aza indirir.

 

Siz de işinize özel bir randevu planlama uygulaması sahibi olup gelirlerinizi artırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin gelirinizi artırmanın keyfini çıkarın!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]